Welcome Guest (Log In | Register)


Вернуться   Форум Anton Ski School > Школа в работе/School at work > За кордон с Anton Ski School


За кордон с Anton Ski School Мы регулярно устраиваем заграничные выезды с учениками - в Альпы, Татры, на Кавказ и т.д. Здесь вы найдете описания этих поездок и отзывы участников.

 
В Ясну, Словакия, конец марта- начало апреля 
Опции темы Опции просмотра
Старый 15.04.2011, 21:44   Post #6
Андрій
Новичок
 
Регистрация: 15.03.2011
Сообщений: 3

По умолчанию

Всім привіт! Розумію, що весна, і лижні теми втратили якусь актуальність)))). Але закриття сезону відбулося в Ясні, і не зважаючи на недостатню присутність снігу, каталка видалася така як слід! За що велика подяка Anton Ski School, а особливо Яріку )))), за терпіння, гарну компанію і шалений драйв. Протягом шести днів було все: і сонце, і свіжий сніг, могул і льодові траси, сходження на Хопок, кулуари, лісочки, туман, швидкісні спуски і справжній сьорфінг)))). Ну і, звичайно, гарячий чай в "Камяній хаті" і трішки сливовиці для аромату (куди ж без неї)))). Але Ярік обіцяв написати короткий звіт, тому не буду відбирати чужий харч ;) Сподіваюся побачити звіт ще до нового сезону))). Прикладаю короткий фотозвіт https://picasaweb.google.com/1171893...4499563/StUTl# Дуже сподіваюся в подальшому порайдити з Anton Ski School ще не раз))), мрію про справжній паудер)))). Бо ж зима вже скоро)))
Андрій вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Сегодня: 26.06.2026. Текущее время: 05:16. Часовой пояс GMT +2.


Flag Counter

Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Перевод: zCarot
Copyright © 2006-2026 Anton Ski School. All rights reserved.