|
| За кордон с Anton Ski School Мы регулярно устраиваем заграничные выезды с учениками - в Альпы, Татры, на Кавказ и т.д. Здесь вы найдете описания этих поездок и отзывы участников. |
|
В Ясну, Словакия, конец марта- начало апреля
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
Post #6 |
|
Новичок
Регистрация: 15.03.2011
Сообщений: 3
|
Всім привіт! Розумію, що весна, і лижні теми втратили якусь актуальність)))). Але закриття сезону відбулося в Ясні, і не зважаючи на недостатню присутність снігу, каталка видалася така як слід! За що велика подяка Anton Ski School, а особливо Яріку )))), за терпіння, гарну компанію і шалений драйв. Протягом шести днів було все: і сонце, і свіжий сніг, могул і льодові траси, сходження на Хопок, кулуари, лісочки, туман, швидкісні спуски і справжній сьорфінг)))). Ну і, звичайно, гарячий чай в "Камяній хаті" і трішки сливовиці для аромату (куди ж без неї)))). Але Ярік обіцяв написати короткий звіт, тому не буду відбирати чужий харч ;) Сподіваюся побачити звіт ще до нового сезону))). Прикладаю короткий фотозвіт https://picasaweb.google.com/1171893...4499563/StUTl# Дуже сподіваюся в подальшому порайдити з Anton Ski School ще не раз))), мрію про справжній паудер)))). Бо ж зима вже скоро)))
|
|
|
|