|
|
Post #1 |
|
Новичок
Регистрация: 24.01.2009
Сообщений: 5
|
Усім Доброго дня.
Не можу не написати пост на Вашому форумі про враження від перебування у Вас в гостях. Почну. Найперше - ми у Вас не в останнє !!!!!!!!!!!! По-друге , атмосфера. !!!! Неймовірна, дружня, проста, доброзичлива , одним словом «позітіфффчік». Антон – у всіх відношеннях приємний чоловік і профі!!!! Тренували Серж, Ілля, Діма Вам «респект і уважуха!!!» результат ми відчули (особливо Слава!). Усім рекомендую Anton Ski School. Велика подяка усій Вашій команді. До зустрічі!!!! Роман, Вова, Слава!! |
|
|
|