|
| ICELANTIC Лыжи Айслантик (Icelantic) - характеристики, обсуждение и тесты. |
|
|
Icelantic Shaman
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
|
|
Post #1 |
|
Новичок
Регистрация: 12.01.2012
Сообщений: 1
|
Вчора на Гембі катнув разм із Icelantic Shaman 2012 - то фантастика !!!!
Просто супер машина - перехід фірн, лід, пухляк, ліс, дерева, потічки не відчувається. Вона це все з"їдає, провалює, пробиває. Неймовірне поєднання легкості та потужності. Снаряд з тої серії, що вчить розслаблятися. ПС. Вчора була неймовірно чудова і ясна погода. На Гембі було насправді круто!!! Мало того, що це був наш перший беккантрі-фрірайд в житті, а ще плюс на Шамана. Коротше, день не пройшов марно. Нові відчуття на нових лижах дали свій результат. Так і гризем граніт науки фрірайду у школі ASS під файний роккінрольчик :) ППС: місяць я їздив кожного тижня щоб зловити таку гарну погоду!!!!! і це сталося |
|
|
|