Показать сообщение отдельно
Старый 28.02.2009, 19:23   Post #1
Sadhana
Новичок
 
Регистрация: 28.02.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 2

По умолчанию Дякую Мирославу!

Так наша Настька вперше поїздила на лижах завдяки Мирославу.
Він навчив мене отримувати задоволення від катання, за що я йому дуже вдячна.
[attachment=1:j2fisggv]miroslav_nastya_yura.JPG[/attachment:j2fisggv]
Ще Юрі і Дімі він допоміг почати їздити.


[attachment=0:j2fisggv]miroslav_nastka.JPG[/attachment:j2fisggv]
Так Настька каталася навіть уві сні :)
Sadhana вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием