Показать сообщение отдельно
Старый 20.02.2009, 11:00   Post #1
Roman
Новичок
 
Регистрация: 24.01.2009
Сообщений: 5

По умолчанию Усім привіт з Луцька

Усім привіт з Луцька. Приємно починати робочий день з читання новин вашого сайту. Душа наша в горах. :D . Минулі вихідні провели в Славську на Захарі. Відчули різницю в катанні до і після навчання у вашій школі. Два дні тренувань з фрістайлу надали впевненості в звичайному катанні дуже суттєво. Одразу при спуску з гори очі вишукують якийсь горбочок для прижка, раніше навпаки уникали такі місця!! Ну і т.д. (довго описувати ) Обов"язково найближчим часом сплануємо поїздку в Подобовець. До зустрічі!!! Роман, Вова, Слава.!!!!!
Roman вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием