Тема
:
Погода на полигоне
Показать сообщение отдельно
24.01.2014, 15:38
Post
#36
Сергей_К
Новичок
Регистрация: 13.01.2014
Адрес: Харьков
Сообщений: 6
Цитата:
Сообщение от
bobikua
Як справи зі снігом в Подобовці і Пилипці???
Sinoptik.ua нам твердить, що починаючи з 25.01 протягом декількох днів всюди сніжитиме.
Сергей_К
Посмотреть профиль
Отправить личное сообщение для Сергей_К
Найти ещё сообщения от Сергей_К