Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2012, 10:52   Post #11
Андрій
Новичок
 
Регистрация: 15.03.2011
Сообщений: 3

По умолчанию

Всім привіт і гарного снігу! Мабуть пишу трохи не в тій гілці, але саме ця найбільш активна)). В квітні минулого року закривали сезон в Ясні з Яріком (йому палкий привіт!!!!). Є навіть гілка по цій темі з відео і підіннями))). Плануємо цього року взяти участь в "Українських днях в Ясні ІІІ". Враження від занять в ASS надзвичайно позитивне. Є нестримне бажання підвищувати майстерність в позатрасовому катанні)). Хотілося б знати, чи Ваша школа буде присутня там? Буду вдячний за відповідь.
Андрій вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием