Просмотр полной версии : чи можна навчитись на тренажері?
Привіт!
Шановні аксакали - підкажіть порадою!
Чи можна навчитись з "нуля" на тренажері "proleski"?
Інтересує можливість надбання помилок, властивих саме навчанню на даному типі тренажерів (задня стійка, початок навчання їздою плугом, катання без палок і т.п.)
Привіт!
Шановні аксакали - підкажіть порадою!
Чи можна навчитись з "нуля" на тренажері "proleski"?
Інтересує можливість надбання помилок, властивих саме навчанню на даному типі тренажерів (задня стійка, початок навчання їздою плугом, катання без палок і т.п.)
Привіт!
Я катав тренажер Проліски, сподобалось, цікава штука. Дуже схоже на природнє катання, хоча є й різниця. І молоді інструктори, які там працюють, теж сподобалися, вони увесь час на снаряді, і добре на ньому розуміються.
Як вчитись з нуля на тому тренажері - не скажу, гадаю, можна. Хлопці і дівчата там тренують добре, можна довіритися. Освоювати його доведеться саме плугом - там інакше не вийде. Але це не біда, лікується. В будь якому випадку буде корисно надягнути черевики, лижі, поборотися, навантажити лижні м'язи, відчути їх - все піде в діло на справжній горі.
Щодо надбання якихось специфічних помилок саме через тренування на імітаторі - не думаю. особливо, якщо після тренувань на імітаторі ви потрапите до Антон Скі Скул :smile:
Отже, раджу спробувати - і потім напишете нам тут, як це було. Дуже цікаво.
А коли наспиле снігу - раді вітати вас у нашій школі, в Подобовці бажано - новачків ми навчаємо там, а також у Гудаурі.
Дякую! Кажуть вже почалось! (то я про сніг в Карпатах) Надіюсь до зустрічі!
Дякую! Кажуть вже почалось! (то я про сніг в Карпатах) Надіюсь до зустрічі!
Коли у Києві з'явиться сніг на Протасі, можемо тебе там поставити за одне-два тренування, тоді ти у гори вже готовий і з навичками поїдеш. На зв'язку :)
Супер!
Чекаємо білих мух...
Доброго Дня!
Хочеться попасти до Вас на вихідні з 15-го по 17-те грудня.
Як із початком сезону в Пилипці? Вже? Чи ще снігу малувато?
З повагою,
Руслан
vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot